İşlemlerimiz Hakkında Bilgi Almak Ve Randevu Oluşturmak İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz

Makyaj Bazı Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Uygulanır?

Makyaj bazı, ten makyajı yapılmadan önce cilde uygulanan bir üründür. Makyaj yapmadan önce makyaj bazı kullanılır ise yapılan makyaj sabit kalır. Özellikle özel günleriniz için makyaj bazı kullanarak makyajınızı yapmalısınız.

Makyaj bazı nedir? sorusu kadınların merak ettiği bir sorudur. Hemen hemen çoğu kadın hem dışarıda hem de evinde bakımlı olmayı seviyor. Ancak yanlış yapılan makyaj hataları nedeni ile sürülen fondöten cilt de güzel durmayabiliyor. Bu yüzden makyaj bazı kullanmanızı öneriyoruz. Kadınların pek çoğu makyajını sabitlemek için makyaj bazını sürüyor. Günümüzde satılan makyaj bazı markaları oldukça fazladır. Ayrıca göz makyajı için de satılan makyaj bazları bulunuyor.

Makyaj bazı kullanmak çok faydalıdır. Cildi nemlendirme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ten makyajı’nın pürüzsüz durmasını sağlar. Özellikle kuru bir cilde sahipseniz makyaj bazı sürüp daha sonra makyaj uygulamalısınız. Makyaj bazını kullanmadan önce cildinizin temiz olması gerektiğini belirtmek isteriz. Ayrıca makyaj bazı kullanırken yapılan bir hata var. Çoğu kişi bunu bilmez ama makyaj bazını sürdükten sonra 3-4 dakika beklemeniz gerekir. Çünkü; makyaj bazını cilt üzerinde kuruması gerekir. Peki, makyaj bazı kullanımının faydaları nedir?

Makyaj Bazı Kullanımı Faydaları Nelerdir?

  • Makyajın daha kalıcı olmasını sağlar.
  • Cildin kadifemsi bir görüntü kazandırır.
  • Ciltteki kusurlu bölgeleri kapatır.
  • Gözenekleri küçük göstermeyi sağlar.
  • Ton farklılıklarını dengeleyerek kızarıkları kapatır.

Makyaj Bazı Nasıl Ne İşe Yarar?

Makyaj bazı ne işe yarar? sorusu da sıkça merak ediliyor. Öncelikle makyaj yapmadan önce tene uygulanan bir bazdır. Özellikle makyaj öncesi sürüldükten sonra 3-4 dakika beklemek gerekir. Daha sonra makyajınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca makyaj bazı sayesinde yapılan makyaj cilt de pürüzsüz durur. Aynı zamanda makyaj ile yapılan makyajlar kadifemsi görünecektir.

Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

Makyaj bazı uygulaması oldukça kolaydır. Makyajı yapmadan önce parmağınızın ucuma biraz sıkın ve teninize yedirmeniz gerekiyor. Daha sonra en az 3-4 dakika bekleyin ve makyajınızı yapmaya başlayın. Unutmayın ki makyaj bazını uygularken hemen makyaj yapmaya başlamalısınız. Makyaj bazının cildinizde kuruması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button