Kirpik Lifting Yaptıracaklara Tavsiyeler Nelerdir?

tugba-eser-kirpik-lifting

Kirpik lifting yaptıracaklara tavsiyeler nelerdir bölümüne geçmeden önce ilk olarak kirpik lifting nedir sorusuna cevap vererek başlayalım. Gözlere daha dolgun ve doğal bir görünüm kazandırmak amacıyla, son derece modern teknikler kullanılarak yapılan kirpik lifting işleminin bir diğer ismi kirpik kaldırma olarak bilinir. Bitkisel içeriğiyle birlikte kirpiklerin beslenmesini sağlayan bu işlem aynı zamanda bakışlarınıza değişik bir hava katar.

Kirpik Lifting Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kirpik lifting yaptırılırken dikkat edilmesi gerekenler listesinin ilk başında kirpiklerinizin yapısını çok iyi tanımanız gerektiği gelir. Yapınızı tanıdıktan sonra ise işleminizi yaptıracağınız yeri çok iyi seçmeli ve uzmanınızla mutlaka işlemden önce görüşmelisiniz. Kirpik lifting yaptırdıktan sonra yapılan işlemlerin oturabilmesi için bir süre makyajı hafif yapmak ve hiç rimel kullanmamakta da fayda var.

Kirpik Lifting Ömrü Ne Kadar?

Kirpik lifting ömrü ne kadar diye merak edenlere cevabı hemen verelim: Bu işlemin kalıcılığı ortalama olarak 3 ay civarındadır. Bu süre sonunda tekrardan aynı bakışlara sahip olmak istiyorsanız işleminizi yenilemeniz gerekir. Bununla birlikte kirpik lifting seti alarak kullanabilir ve yapılan işlemin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat alışveriş yapacağınız yeri iyi seçmeli ve içerisinde size zarar verecek malzemeleri barındıran ürünlerden uzak durmalısınız.

 

Tuğba Eser Academy

Tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz

Kirpik Lifting Yaptırmak Ne Kadar Sürer

Kirpik lifting yaptırmak ne kadar sürer sorusunun cevabı, bu işlemin uzunluğu kadar kısadır: 45 dakika. Son teknoloji kullanılarak yapılan bu işlem sadece 45 dakika sürmektedir ve bu işlem sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Bütün bunların yanı sıra kirpik lifting yaptırmadan önce ve yaptırdıktan sonra gözünüze ve göz çevresine dikkat etmeniz gerekir.

Göz temizleme suyu ya da gül suyu gibi ürünler kullanarak gözünüzü ve çevresini temizlemeniz herhangi bir iltihap kapma riskine karşı alınabilecek en iyi önlemdir. Fakat burada şunun altını çizmemizde fayda var: Kirpik lifting işlemi sonrasında en az 24 saat yani bir gün boyunca gözünüzün çevresine su değdirmemeniz gerekiyor. Sadece su değil hiçbir temizleme ürününü bu süre zarfında kullanmamanız, yapılan işlemleri daha da başarılı kılacaktır.

 

tugba-eser-kirpik-lifting

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.