İşlemlerimiz Hakkında Bilgi Almak Ve Randevu Oluşturmak İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

tugbaeser microblading

Microblading

Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj yöntemidir.

gaziante lazer epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon Bayanların ve Erkeklerin hayatına büyük rahatlık getiren, istenmeyen tüylerden en sağlıklı ve konforlu şekilde kurtulma yöntemidir.

gaziantep hollywood peel

Hollywood Peel

Hollywood Laser Peel 1064 nm dalga boyunun Spectra mod (300 μs) ve Q-Switch modda (5-10 ns) sırayla kullanıldığı karbon bazlı bir cilt gençleştirme tedavisidir.

gaziantep clt bakimi

Hydrafacial

Her yaştan İnsanın cildinde harikalar yaratan  son dönem cilt bakımı teknolojileri arasındaki en popüler uygulamalar arasında olan bir anti-aging cilt bakımı uygulamasıdır. 

gaziante nail art

Nail Art

Nail Art  Türkçe karşılığı tırnak süsleme sanatı olan Nail Art, tırnakların desenle süslenmesini ve bu sayede güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

gaziantep catlak tedavisi

Çatlak Tedavisi

Çatlak tedavisi; özel bir vakumlama ile kontrollü hasar yaratarak kolajen üretimi tetikleyen bir cilt yenileme ve gençleştirme sistemidir.yüzde 80'e varan iyileşmeler sağlar.

gaziantep medisculpt

Medisculpt

Medisculpt, 20.000 squat veya 20.000 mekik etkisini 30 dakikada sağlar. Birikmiş yağların azalmasına katkıda bulunan Medisculpt, vücudun 4 bölgesine uygulama yapmanızı sağlayar

gaziante soguk lipoliz

Cryoliposculpt

Cryoliposculpt , 4 adede kadar yağ kıvrımını
aynı anda tedavi etmenizi sağlayan
ve uygulama sayısını önemli ölçüde azaltan
Fit4® teknolojisini içerir

gaziante kalici eyeliner

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner Nedir? Göz kapağın üst kısmına yapılan kalıcı eyeliner adından anlaşılacağı üzere bir kalıcı makyja uygulamasıdır. kalıcı eyeliner uygulaması, her gün eyeliner çekme zahmetinden sizi kurtarıyor.

gaziantep ipek kirpik

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin uzun ve gür durmasını sağlayan bir yöntem. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı yapıştırılıyor. 

gaziantep dudak renklendirme

Dudak renklendirme 

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır

plazma pen tedavisi

Plazma Pen

Bu işlem plazma enerjisine dayanıyor ve bu enerjinin kozmetik amaçlı olarak kullanılması hedefleniyor. Plazma kalem azotu ve su buharını yüksek enerji ile birlikte iyonize ediyor.